Hakkımızda

KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYINIZ.

                                                                                   Ayvaz Mobilya Dekorasyon

 Firmamız 1995 yılından bu yana  ahşap sektöründe faaliyet göstermektedir. Sonraki yıllarda mutfak dekorasyonu ,banyo dekorasyonu , pvc pencere ve kapı sistemleri,çelik kapı, amerikan kapı,laminant parke ve genel anlamda tüm iç dekorasyon ürünlerimizi uzun yıllardan bu yana başarı ile siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktan gurur duyar ve daha uzun yıllar sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına uğraşılarımız sürecektir.

 

                                                                                       MİSYONUMUZ  : 

 Ayvaz Mobilya Dekorasyon olarak misyonumuz icra ettiğimiz her faaliyette ülkemiz adına katkıda bulunmak ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini  hat safada muhafaza etmektir.Ekonomimizin sağlam ve sarsılmaz bir biçimde ayakta durabilmesi

hepimizin yegane arzusudur. ve bugüne kadar ancak üretim zeka ve çalışkanlıkla mümkün olmuştur. Bizim amacımız bu meyanda azda olsa türk ekonomisine katkıda  bulunmaktır.


                                                                                        HEDEFLERİMİZ  : 

Dünden bugüne tüm çalışmalarımız ve projelerimizde hedef çıtamızı yükseltmekten ödün vermedik ve bu zorlu parkurda teknolojik imkanlar sayesinde dostumuz olarak baktığımız siz kıymetli müşterilerimizin desteğiyle geleceğe umutla bakmaktayız. Ayvaz mobilya Dekorasyon temiz işçilik , Kalite, Güven ve her alanda yaratıcı fikirler ile gelişen Türkiye'nin Gelişen firması olarak hizmetinizdeyiz.

 

                                                                             Ayvaz Mobilya Dekorasyon

                                                                                        Bayram Ayvaz

KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYINIZ.
TÜRKİYE CANIM FEDA